Karjeros centras

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai gimnazijoje

Balandžio 19-20 dienomis gimnazijoje lankėsi Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai. Jie – būsimieji mūsų pirmokai. Gimnazijos fojė būsimuosius pirmokus pasitiko ir su gimnazijos istorija prie prezidento Algirdo Brazausko bareljefo supažindino mokinių prezidentas Tautvydas Pirštelis. Kas gi, jei ne mūsų pirmokai kartu su savo kuratore Andromeda Ostašenkoviene, geriausiai galėjo papasakoti apie mokyklos keitimo sunkumus, apie priimtų karjeros sprendimų teisingumą. Šaunūs mūsų pirmokai svečiams parodė visas gimnazijos svarbias vietas: rūbinę, biblioteką, įvairių dalykų kabinetus, sporto salę ir salytę, aktų salę, amfiteatrinę auditoriją.

Giržadukams buvo įdomu sužinoti, kuo skiriasi klasės: I KTU, I hs, I a, I b. Gimnazistai pirmokai ir antrokai puikiai paaiškino, o pakvietė sugrįžti į gimnaziją kartu su tėveliais gegužės 30 dieną 18 val. direktoriaus pavaduotoja ugdymui Skaidrė Kriugždienė.

Naujų gimnazistų bus!

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė