Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

Jaunimo festivalis

20230405 143427 123Balandžio 5 dieną Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyko jaunimo festivalis VIBELIFT, kuriame dalyvavo ir mūsų III klasių gimnazistai. Festivalio tikslas - padėti jauniems žmonėms pasirinkti gyvenimo kelią, atpažinti turimus talentus, atskleisti ir įveikti savo potencialą. Iš visos Lietuvos atvykę moksleiviai klausėsi paskaitų apie tai, kaip savo gyvenimą padaryti prasmingą ir laimingą, kaip Išmokti gyventi sąmoningai, svajoti galingai ir startuoti lengvai, kaip pagauti ir išlaikyti sėkmę. Į festivalį su mokiniais atvykę mokytojai turėjo galimybę dalyvauti jiems skirtoje programoje „Pėsčiomis per kūrybiškumą: kur slypi mokytojo sėkmė“ ir patobulinti savo kompetencijas. Jaunimo festivalis parodė, kad kiekvienas esame savo sėkmės kūrėjas, kad kelyje į sėkmę svarbu ryžtas, drąsa ir kantrybė.

 

Klasės auklėtoja Janina Kuliešienė ir kuratorė Virginija Unguraitiėnė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 286 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5217743
http://1rxpills.com/