Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

Ketvirtokams apie Lietuvos kariuomenę

Gimnazijoje vyko ketvirtokų susitikimas su Tomu ir Ingrida, Lietuvos kariuomenės atstovais, atsakingais už darbą su šauktiniais. Jie paaiškino, kad kariuomenė – vienas didžiausių darbdavių Lietuvoje. Kariuomenėje galima ne tik atlikti 9 mėnesių šauktinių karinę tarnybą, bet ir pasilikti dirbti, įgyti ne tik puskarininkių, bet ir karininkų laipsnius. Jei nesinori tarnauti kariuomenėje 9 mėnesius, galima karinės patirties įgyti Šaulių sąjungoje. Ginti tėvynę yra konstitucinė pareiga, bet pasirinkimas, kaip tai daryti, yra.

 

1 2 3 4

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2
4
10
11
17
18
20
21
22
23
24
25

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 76 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1203
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4669124
http://1rxpills.com/