Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

Vizitas į TELTONIKĄ

TELTONIKA - įmonių grupė, kurianti išskirtinius, saugius bei patikimus daiktų interneto prietaisus tarptautinei rinkai. Daugiau nei 20 milijonų įmonėje pagamintų prietaisų, prijungtų prie interneto, padeda žmonėms telematikos, tinklo įrangos, telemedicinos, asmens ir turto sekimo verslo nišose.

Ši įmonė su Taivano Pramonės technologijų tyrimų institutu pasirašė 14 mln. eur vertės technologinio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią galės pradėti kurti puslaidininkių lustų pramonę Lietuvoje.

Ukrainai palaikyti skirtai akcijai „Radarom!“ Lietuvos žmonės ir verslai surinko 14 mln. eurų, už kuriuos bus nupirkti Ukrainos oro erdvę saugosiantys radarai. Didžiausią paramos sumą – 1,45 mln. eurų – šiai iniciatyvai skyrė TELTONIKOS įmonių grupė.

Gimnazistai pabuvojo TELTONIKOS Kauno įmonėje, kuri užsiima projektavimu ir turi įkūrusi dvi mokymosi akademijas, kur galima pabandyti išmokti programuoti, sukurti ir įgyvendinti inžinerinius projektus, aukščiausių technologijų produktus.

 

1 2 3 4

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2
4
10
11
17
18
20
21
22
23
24
25

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 68 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1203
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4669017
http://1rxpills.com/