Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

Ainius Lašas gimnazijoje

20220316 135921-001

Gimnazijoje viešėjo KTU socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto

dekanas doc. dr. Ainius Lašas. III ir IV klasių gimnazistams patiko jo paskaita „Savo ateities beieškant“. Įtraukiai, linksmai, remdamasis savo asmenine patirtimi, dėstytojas pasakojo apie mokymąsi, darbą, keliones, klajones ir gyvenimiškos patirties kaupimą bei pritaikymą. Įdomu buvo klausyti patarimų apie ambicingų tikslų kėlimą sau, drąsą klysti, nes tai pamokos apie žmones, kurie yra šalia ir gali padėti, valios siekti užsibrėžtų tikslų ugdymą. Kalbėta apie savo veiklos įprasminimą bendruomenėje visada, nelaukiant ypatingų sąlygų, apie žingeidumą ir humoro jausmą, kuris padeda sunkiu momentu. Pažymys yra šalutinis efektas tam, kad suvoktu, kas esi. Ambicingi tikslai ir motyvacija padės pasiekti gyvenime to, ko nori, kad galėtum gerai jaustis.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2
4
10
11
17
18
20
21
22
23
24
25

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 55 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1203
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4669066
http://1rxpills.com/