Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Vienintelė tokia

Bibliotekos lentynose puikuojasi A. Spiegelmano komiksų knyga „Maus“.

Artas Spiegelmanas - komiksų kūrėjas, iliustratorius, redaktorius. Ši biografinė autoriaus knyga pelnė daugybę prizų ir pasaulinį pripažinimą. Spiegelmanas padarė didžiulę įtaką komiksų kultūros sklaidai ir šio žanro, kaip rimtos kultūrinės išraiškos formos, populiarinimui.

„Maus“ gali būti (ir buvo) vertinamas kaip psichologinė alegorija. Jame liudijami ne vien tikri karo laikų įvykiai, bet ir psichologiniai jų padariniai. Karą perėjęs žmogus išgyvena nesugrąžinamą metamorfozę. Dvasinė trauma lemia tam tikrą socialinį luošumą, kuris veikia visus žmogaus kontaktus su išoriniu pasauliu ir iš dalies perduodamas vaikams ir artimiesiems. Artas Spiegelmanas autobiografiniame romane bando susidoroti tiek su tėvo, tiek su savo neprašytai gautu dvasiniu luošumu.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 54 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232325
http://1rxpills.com/