Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Ekskursija po gimnazijos biblioteką

Kiekvienas, užsukęs į gimnazijos biblioteką, randa jam reikalingą informaciją, gauna atsakymą į jam iškilusį klausimą. Bibliotekininkės noriai ateina į pagalbą, jei reikia surasti norimą knygą ar periodinį leidinį (nesvarbu iš kokios Lietuvos bibliotekos), pasinaudoti informacinėmis technologijomis, pasiruošti pamokai, pasidaryti kopijas, parengti skelbimus, kvietimus, apdovanojimus, talpinti informaciją į gimnazijos puslapį. Tik čia išduodama (skolinama) įvairiausia technika: fotoaparatai, filmavimo kameros, kietieji diskai, nešiojami kompiuteriai, ekranai, projektoriai.

 

 

ABONEMENTAS

 

Kas lanko biblioteką, tam šis žodis ne naujiena. Skaitytojui abonementas ir yra teisė naudotis bibliotekos knygomis, kurias gauna ir grąžina taip pavadintame bibliotekos  skyriuje. Abonemente rengiamos literatūros parodos. Čia visada galite kreiptis į bibliotekininkę kokio nors patarimo. Šio bibliotekos skyriaus puošmena – akvariumas, kurį padovanojo abiturientai.

picture 027 picture 029 picture 0006

 

 

PERIODIKOS SKAITYKLA

 

Žmogui, matyt, įgimta domėtis viskuo, kas dedasi aplink pasaulyje. Šį smalsumą tenkina periodika, periodiniai leidiniai. Populiariausi – laikraščiai ir žurnalai. Į periodikos skaityklą skuba tie bibliotekos bendruomenės nariai, kurie nori pailsėti, sužinoti pasaulio, respublikos, rajono naujienas. Skaitydami, gali mėgautis kavos puodeliu.

picture 0008 picture 0009 picture 0012

 

 

AUDIO-VIDEO SKAITYKLA

 

Šioje skaitykloje visada tylu, rami aplinka įpareigojanti tik rimtiems darbams. Jei reikia susikaupti, ruošti namų darbus – tada šioje skaitykloje dirbti gera. Labai dažnai šioje skaitykloje vyksta pamokos, projektinių darbų (referatų) pristatymai, įvairūs posėdžiai.

picture 017 picture 018 picture 020

 

 

GIMNAZIJOS MUZIEJUS

 

Bibliotekos istorijos muziejuje šviesu, erdvu ir gera. Iš paveikslų, esančių ant sienos, žvelgia Prezidento Algirdo Brazausko ramus, mielas žvilgsnis. Čia saugomos visos Algirdo Brazausko išleistos knygos (lietuvių, rusų, vokiečių kalbomis). Parengta nuolat veikianti paroda apie Prezidentą, buvusį mūsų mokyklos mokinį. Muziejuje rasite eksponatų (segtuvų, albumų, kompaktinių plokštelių, nuotraukų, testamentų), sukauptų per daugelį metų. Patys vertingiausi eksponatai: gimnazijos (1937-1949 m.) antspaudas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko vidurinės mokyklos vėliava, pokario laikų gimnazisto kepurė, uniforma, sidabro medalis ir kt. Muziejuje sudarytos geros sąlygos individualiam ir grupiniam darbui, patalpintas gausus informacinis fondas (žinynai, žodynai, enciklopedijos). Šioje patalpoje dažnai vyksta įvairūs posėdžiai.

picture 010 picture 012 picture 014

 

 

METODINĖS LITERATŪROS SKAITYKLA. MOKYTOJŲ KAMBARYS

 

Tai visiškai naujoviškas, modernus variantas, kai mokytojų kambarys patalpintas bibliotekos erdvėje. Mokytojams sudarytos geros sąlygos dirbti ir poilsiauti. Netoliese puikuojasi naujausia periodika bei kavos aparatas. Šioje skaitykloje mokytojams „po ranka“ komplektuojama metodinė literatūra. Mokytojų kambaryje - trys kompiuterizuotos darbo vietos.

picture 003 picture 004 picture 006

 

PROFESINIO INFORMAVIMO TAŠKAS (PIT). APPLE SKAITYKLA

 

Skaitykla skirta gimnazistams, norintiems kuo daugiau sužinoti apie karjeros planavimą, tiems, kurie nori patys susirasti informaciją apie aukštąsias mokyklas, kolegijas ir kitas įstaigas, kurios rūpinasi jauno žmogaus ateitimi. Šioje skaitykloje pats mokinys, individualiai, gali ieškoti informacijos esančiuose segtuvuose, įdėkluose, lentynose. Iškilus neaiškumams visada į pagalbą ateina bibliotekininkas.

Taip pat šioje skaitykloje yra devyni Apple kompiuteriai, kurie naudojami įvairiems projektams rengti. Šioje skaitykloje vyksta informatikos pamokos, neformalaus ugdymo užsiėmimai.

 

 

PALĖPĖS KOMPIUTERIZUOTOS SKAITYKLOS (2)

 

 Tai didelė patalpa, kurioje vyksta posėdžiai, konferencijos, seminarai, egzaminai. Reikalui esant ši patalpa transformuojasi į dvi skirtingas kompiuterizuotas skaityklas ir tada gali vykti du skirtingi renginiai (pamokos). Palėpėje: 32 kompiuteriai, interaktyvi lenta, projektorius. 100 – darbo vietų.

picture 030 picture 033 picture 034

 

 

MOKOMOSIOS LITERATŪROS SAUGYKLA

 

Tai vadovėlių laikymo ir saugojimo patalpa. Iš viso turime 23992 egz. vadovėlių. 2011-2012 m.m. išduota 8092 egz. Saugykloje nuolat veikia literatūros parodos, tai - senesnių laikų jau nebenaudojami vadovėliai bei grožinė literatūra.

picture 0014 picture 0021 picture 023

 

BIBLIOTEKOS VEDĖJOS KABINETAS

 

Bibliotekos centre, pačioje gražiausioje erdvėje įrengtas bibliotekos vedėjos kabinetas. Kabinete vyksta patys svarbiausi informacijos centro – bibliotekos veiklos planavimai, aptarimai, dalykiniai posėdžiai, interesantų priėmimai.

picture 013 picture 028 picture 0030


RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 286 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5217744
http://1rxpills.com/