Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

LKLMS suvažiavime

Sausio 6 dieną Kaune vykusiame XIII lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos suvažiavime  (LKLMS) mūsų gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Liucija Vinevičienė išrinkta į šios sąjungos valdybą, kuri telks visos Lietuvos  lituanistų pastangas Lietuvos švietimo koncepcijoje numatytiems uždaviniams įgyvendinti: dalyvauti rengiant ir svarstant vadovėlius, mokymo priemones, mokymo programas, ruošiant mokymo planus, dalyko standartus; skatinti naujų mokymo ir mokymosi metodų taikymą; analizuoti savo ir kitų šalių gimtosios kalbos mokymo patirtį; humanizuoti mokyklą, ugdyti tautinę ir kultūrinę savimonę, lituanizuoti mokyklą, rūpintis lietuvių kalbos prestižu, daugiau dėmesio skirti mokinių šnekamajai kalbai ugdyti.

Gimnazijos lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 225 svečiai (-ių) ir vienas narys

  • JovitaG

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223400
http://1rxpills.com/