Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

„Radijukai“ sėmėsi patirties

Gimnazijos radijas „9-oji banga" lankėsi Vilniuje. Buvęs mokinys, dabar žurnalistas, Aurimas Perednis gimnazistams aprodė „Žinių radijo" patalpas, papasakojo, kaip kuriamos radijo laidos bei pasidalino asmenine patirtimi. Po malonaus susitikimo „9-osios bangos" komanda iškeliavo į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų, kuriame mus sužavėjo įspūdingas Lietuvos kultūrinis paveldas.

          img_9088 img_90901 img_90711

 Simona Aleknaitė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 73 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5231540
http://1rxpills.com/