Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Apie karjerą antrokams iš VGTU

333

Vyko VILNIUS TECH Karjeros ir psichologijos konsultavimo grupės psichologės Gabijos Čeledinaitės paskaita „Abejonės renkantis profesiją – ką su jomis daryti?“

 

Apsispręsti dėl savo karjeros, ateities, kai tau vos 16 metų, labai sudėtinga. Abejonės – normali žmogaus būsena. Tikrai nebūtina galvoti, kad priimami sprendimai lems visą likusį gyvenimą. Kiekviename savo gyvenimo etape žmogus gali keisti tai, kas jam nepatinka. Abejones žmogus gali išsklaidyti stengdamasis pažinti save: išsiaiškindamas labiausiai patinkančius dalykus ir bandydamas praktiškai juos išmėginti, ieškodamas privalumų – trūkumų, priimdamas sprendimus, atlikdamas psichologinius testus.

 

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2
4
10
11
17
18
20
21
22
23
24
25

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 60 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1203
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4669101
http://1rxpills.com/