Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Dalyvavome akcijoje „Maltos sriuba“

IMG-6069IMG-6068 

Šių metų maltiečių paramos seneliams akcija „Maltiečių sriuba“ – jau septynioliktoji. Gyvuodama tiek metų ji nepraranda savo aktualumo. Tūkstančiams senų žmonių Lietuvoje reikalinga pagalba – jiems tiesiog trūksta lėšų išgyventi. Negalime jų nuvilti – juk nėra niekieno senelių niekieno žmonių. Dėkoju gimnazistėms, jaunosioms  maltietėms savanorėms, lapkričio 26 d. dalyvavusioms akcijoje „Maltos sriuba“ Kaišiadoryse: Kamilei Dobrovolskytei (IIIbm), Kamilei Pupalaigytei (IIhs), Kamilei Veličkaitei (IIhs), Auksei Skorokodaitei (IIa), Kamilei Pliopaitei (IIa).  

 

Socialinė pedagogė Daiva Janonienė

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Vasaris 2023
Pr A T K P Š S
4
5
12
13
14
16
17
19
25
26

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 101 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1108
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4970736
http://1rxpills.com/