Kasdienybė – chorai ir pučiamųjų orkestrai

Gimnazijos muziejaus ir kino klubo „Dublis“ nariai tęsia susitikimus su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, mokytojais, darbuotojais.

Šį kartą svečiuose - buvęs muzikos mokytojas S.Barzinskas. Mokytojas pasidalino prisiminimais: „Smagiausios darbo akimirkos – tai popamokinė veikla: mokinių (spaliukų, pionierių, mišrūs) ir mokytojų chorai, pučiamųjų orkestrai, gitaristų ansambliai, „Dainų dainelės“ konkursai, rajoninės ir respublikinės dainų šventės, paradai. Repeticijos prieš pamokas, repeticijos po pamokų, repeticijos per ilgąją pertrauką. Ir taip 41 metus. Įsimintinas buvo dūdų pirkimas. Dūdos buvo nupirktos Vilniuje, atvežtos traukiniu, o po to rogutėmis su mokiniais pargabentos į mokyklą.“

IMG_7371 IMG_7372 IMG_7387 IMG_7392 IMG_7394 IMG_7396 IMG_7397 IMG_7401

Gimnazijos muziejus ir kino klubas „Dublis“

Ritos Tadarauskienės fotografijos