Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Oksfordo ir Kembridžo universitetų ypatumai

Sausio 9 dieną 13.50 val. (per septintą pamoką) aktų salėje Oksfordo universiteto Istorijos fakulteto doktorantas Donatas Kupčiūnas skaitys paskaitą „Kur stoti: filosofiniai ir praktiniai aspektai“. D.Kupčiūnas Kaišiadorių Algirdo Brazausko vidurinę mokyklą baigė 2002 metais ir studijavo socialinius ir humanitarinius mokslus Lietuvos, Vengrijos, Olandijos bei Jungtinės Karalystės universitetuose. Jis pasidalins apibendrinta patirtimi apie studijų krypties bei universiteto pasirinkimą, aptars sėkmingo stojimo į užsienio universitetus strategijas, apžvelgs studijų Oksfordo bei Kembridžo universitetuose ypatumus ir stengsis pagelbėti gimnazistui, svarstančiam apie savo būsimo kelio baigus gimnaziją pasirinkimą.

Norintys dalyvauti paskaitoje turi registruotis pas mokytoją R. Marozienę arba parašyti mokytojai žinutę el.dienyne.

 

Informaciją pateikė karjeros koordinatorė Rita Marozienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 91 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5217770
http://1rxpills.com/