Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

VGTU studentės gimnazijoje

 

Gruodžio 5 dieną ginazijoje lankėsi VGTU studentės Vilija Laurušonytė, Jurgita Joneliūnaitė ir Inesa Valinčiūtė. Linksmai, profesionaliai papasakojo ne tik apie studijas universitete, bet ir apie studentų laisvalaikį. Buvusi mūsų mokyklos mokinė Jurgita paaiškino, kaip studentišką gyvenimą paįvairina ir palengvina dalyvavimas studentų atstovybės veikloje, įvairiuose klubuose, meniniuose kolektyvuose. Nebuvo pamiršta ir Erasmus studijų programa, suteikianti galimybę studentams pasimokyti užsienio universitetuose.

Kiekvienais metais daugiau nei 10 mūsų gimnazistų renkasi šią aukštąją mokyklą, todėl informacija buvo naudinga.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/vgtu_2012/
 

Ugdymo karjerai koordinatorė Rita Marozienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 193 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5236238
http://1rxpills.com/