Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kaip tapti kariu savanoriu

Gimnazijoje vyko susitikimas su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 206 kuopos vadu vyresniuoju leitenantu Kęstučiu Lapiene. Jis paaiškino Lietuvos kariuomenės struktūrą, kaip tapti kariu savanoriu, karininku. Įdomu gimnazistams buvo sužinoti, kaip galima derinti kario savanorio tarnybą su mokslu, studijomis bei darbu.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/kareivis_2014/

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 192 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5235715
http://1rxpills.com/