Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Draugystė su globos namų auklėtiniais

 

Gegužės 9 dieną grupė gimnazistų, psichologė Renata lankė Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namų vaikučius. Labai mažai žmonių suvokia, kad šiems vaikams yra reikalingas nuolatinis dėmesys. Ne dėl dovanų galima priversti vaiką šypsotis, o dėl paprasto dėmesio, rankos paspaudimo, galvelės paglostymo. Džiugu, kad mūsų gimnazistai noriai draugauja, kartu dirba daržininkystės darbus, žaidžia, domisi ir randa bendrų temų pokalbiuose su vaikų globos namų auklėtiniais.

Šių vaikų globos namų direktorės pavaduotoja papasakojo mūsų gimnazistams apie socialinio darbuotojo profesiją, jos ypatumus bei svarbą.

 
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/globos_namai__2013/

Socialinė pedagogė Rasa Balčiūnienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 211 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223349
http://1rxpills.com/