Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Rajono karjeros koordinatorių posėdis

 

Balandžio 10 dieną mūsų gimnazijoje vėl susitiko Kaišiadorių rajono mokyklų karjeros koordinatoriai. Karjeros konsultantė Sonata Lažauninkienė kiekvieną mėnesį karjeros koordinatorius kviečia rinktis vis kitoje mokykloje. Neseniai susipažinome su Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos karjeros centru, o kitas susitikimas planuojamas Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijoje. Malonu darbinėje aplinkoje kalbėtis apie reikalus, kurie mums rūpi kasdien.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/karjeros_posedis/

Karjeros koordinatorės Rita Marozienė ir Rita Tadarauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 57 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854376
http://1rxpills.com/