Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiada

20230323 102549

Kovo 23-24 dienomis Kauno tarptautinėje gimnazijoje vyko XXX-oji jubiliejinė Lietuvos mokinių rusų kalbos (užsienio ir gimtosios) olimpiada. Olimpiados tikslas - skatinti mokinių norą mokytis rusų kalbos, pažinti vieniems kitus, bendrauti. Olimpiados respublikiniame etape dalyvavo IIIhs1 klasės gimnazistė Viktorija Romancovaitė. Mokinė turėjo atlikti testą, kūrybinį darbą raštu, dalyvauti pokalbyje, meninio skaitymo konkurse. Nors šį kartą nugalėti nepavyko, tačiau įgijome nemažai patirties ir tikimės sėkmės ateityje su viltimi, kad ši olimpiada buvo ne paskutinė. Gavome padėkos raštą - kvietimą studijuoti Vilniaus universitete ir tapti tarptautinės bendruomenės, kurioje kiekvienas yra vertinamas ir girdimas, dalimi.

Rusų kalbos mokytoja Janina Kuliešienė