Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Knyga mokytojams ir tėvams

Leidinys apie vaikų privatumo apsaugą internete

 

clip_image002

 

Lietuvos vartotojų institutas atsiuntė leidinį „Vaikų privatumo apsauga internete“, išleistą įgyvendinant projektą „Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą“, kurį iš dalies finansuoja  EK Pagrindinių teisių ir pilietybės programa, Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje bei Lietuvos vartotojų institutas.

Leidinyje yra įklijuotas DVD įdėklas su šviečiamojo pobūdžio filmukais apie vaikų privatumą internete.  Daugiau medžiagos šia aktualia tema yra Lietuvos vartotojų instituto valdomoje  interneto svetainėje www.eprivatumas.lt. Su leidiniu galima susipažinti gimnazijos informacijos centre-bibliotekoje.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 191 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5236517
http://1rxpills.com/