Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Populiariai apie cheminius elementus

0U9A7624-2709e8851791138a69ca2c4b39fd3cc8

Lietuvos mokslų akademija išleido akad. Aivaro Kareivos knygą „Nuostabusis cheminių elementų pasaulis“.

Pirmą kartą informacija apie visus cheminius elementus lietuvių kalba yra susisteminta viename leidinyje. Gausiai iliustruotoje knygoje aprašomi visi 118-a šiuo metu žinomų cheminių elementų. Skaitytojai supažindinami su jų atradimo istorijomis, paplitimu, resursais gamtoje, gavimo galimybėmis, kaštais ir svarbiausiais panaudojimo žmonijos kasdieniame gyvenime ypatumais. Vaizdingai ir intriguojančiai pasakojama apie kylančius pavojus gamtos užterštumui ir žmogaus sveikatai dėl neteisingo cheminių elementų ir jų junginių naudojimo, apžvelgiamos įdomiausios cheminių elementų savybės, susijusios su jų atradimais, socialiniais, politiniais, ekonominiais ir kultūriniais visuomenės iššūkiais.

Knygoje skaitytojas lengvai suras informaciją apie jį dominantį cheminį elementą. Tai lyg nedidelė enciklopedija ar žinynas apie cheminius elementus, iš kurių sudarytas visas mūsų Pasaulis, iš kurių esame sudaryti ir mes.

 

Informacijos centras-biblioteka

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 62 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780546
http://1rxpills.com/