Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Didžiosios knygos

222Didžiosios žmonijos paslaptys: 100 paslapčių už suvokimo ribos. Mįslingi įvykiai, paslaptingi reiškiniai ir nežemiškųjų civilizacijų pėdsakai/Petras Šibilskis.- Kaunas: Obuolys, 2019.- 650 p.

Pasaulis kupinas neįmintų, nematomų, neatrastų ir bauginančių paslapčių! Leiskitės į kelionę po neatrastąjį pasaulį – nežinomybė tokia įspūdinga, kad net gniaužia kvapą.

Šioje knygoje – daug naudingų žinių apie: jonizuoto vandens naudą, įsižeminimą, klastingąjį energetinį vampyrizmą ir apsauga nuo jo, taisyklingą kvėpavimą, saugią ir sveiką gyvenamąją aplinką.

Pasinerkite į nematomą ir paslaptingą neatrastąjį pasaulį. Pranašingi sapnai, regėjimai, perskaitytos mintys ir išsipildžiusios nuojautos, nematomų jėgų padiktuoti veikalai, mokslo atradimai – tai tik keletas iš daugybės mokslo nepaaiškinamų reiškinių, aptariamų knygoje „Didžiausios žmonijos paslaptys“

 

111Didžioji vandens paslapčių knyga/ Leonardas Lukoševičius, Gintautas Laurinavičius.- Kaunas: Obuolys, 2020.- 399 p.

Vanduo – vaistas nuo visų ligų, kuris nieko nekainuoja... Ko dar nežinome apie šį stebuklą, be kurio neįmanoma jokia gyvybė?

Be maisto žmogus gali išgyventi nuo 3 iki 5 savaičių, tačiau be vandens – tik 4 dienas. 70 procentų mūsų pačių kūno sudaro vanduo. Vanduo – mūsų gyvybė ir sveikata, tačiau, jei nesaugosime jo ir elgsimės neatsakingai, gali tapti mirtinu priešu. Vandeniu malšiname troškulį, jame gaiviname kūną, juo grožimės – šioje knygoje atskleidžiamos visos, kartais absoliučiai neįtikėtinos ir niekur negirdėtos, vandens paslaptys, stulbinantys faktai, įspūdingiausi hidrologiniai reiškiniai, vandens įtaka pasaulio ekosistemai, žmogaus organizmui ir jo sveikatai bei naujausios technologijos, susijusios su vandeniu.

„DIDŽIOJI VANDENS PASLAPČIŲ KNYGA“ atskleidžia: iš kur kilo posakis „audra vandens stiklinėje"? Ar vanduo turi atmintį? Kodėl vandenynas mėlynas? Ar galima pakeisti upės kryptį? Ar upės gali skraidyti? Kur yra ežerų žudikų? Ar tikrai vanduo sukelia ugnikalnių išsiveržimus? Ar vanduo gali prailginti jaunystę? Ar galima prišaukti lietų? Kaip per liūtį sušlapti kuo mažiau? Ar debesyje galima nuskęsti? Ar tikrai tirpstantis ledas gali sukelti žemės drebėjimą? Kuo ypatingas ir naudingas rasos vanduo? Koks vandens poveikis smegenims ir žmogaus ūgiui? Kada gerti gintaro, o kada – sidabro vandenį? Ar yra žmonių, alergiškų vandeniui? Nuo kokių ligų apsaugo jonizuotas vanduo? Kokioje jūroje stūkso didžiausias kalnas pasaulyje?

Tai ir daugybė kitų įdomybių paskatins visai kitaip pažvelgti į vandenį, suvokti jo galią ir svarbą, reikšmę žmogui ir visai gamtai.

 

 

Bibliotekininkės

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Spalis 2022
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 131 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1025
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5340131
http://1rxpills.com/