Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Manipuliacijų ir apgaulių ekonomika

Akerlof G.A., Shiller R.J. Kvailių žvejonė: manipuliacijų ir apgaulių ekonomika.- Vilnius: Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, 2016.- 296 p.

 

Knygoje „Kvailių žvejonė“ Nobelio premijos laureatai ekonomistai (autoriai) išsako esminę šio požiūrio kritiką – jie teigia, kad laisvoji rinka yra kartu ir žalinga, ir naudinga. Tol, kol bus galimybė užsidirbti, pardavėjai, pasitelkę manipuliacijas ir apgaules, sistemiškai išnaudos mūsų psichologines silpnybes ir neišmanymą. Laisvoji rinka, užuot buvusi gera, yra kupina suktybių ir spąstų, dėl kurių tampame „kvailių žvejonės“ aukomis. Autoriai šią idėją pateikia istorijose, kuriose pasakojama, kaip „kvailių žvejonė“ paveikia mus beveik visose gyvenimo srityse.

Gero skaitymo!

Informacijos centro-bibliotekos vedėja R.Tadarauskienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2
4
10
11
17
18
20
21
22
23
24
25

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 71 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1203
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4668947
http://1rxpills.com/