Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Įdomu skaityti

        nauj kn 1    nauj kn 3    nauj kn 2

Goleman D. Visuomeninis intelektas: naujas mokslas apie žmonių santykius.- Vilnius: Presvika, 2009.- 484 p.

Šioje knygoje išvysime naują supratimą apie žmonių santykius. Tai susitelkimas ne į vieno žmogaus, kaip tyrimo objekto, psichologiją, bet į dviejų asmenų, siekiant atskleisti, kas vyksta jiems bendraujant. Šis abipusis poveikis daro galingą įtaką visą gyvenimą ir leidžia mums kurti vienas kitą, nes žmonės, su kuriais bendraujame, ilgainiui gali keisti mūsų mąstymą. Svarbiausias šios disciplinos teiginys yra toks: esame sukurti bendrauti.

 

Mckergow M., Jackson P.Z. Susitelkimas į sprendimus: kaip sudėtingose situacijose sukurti paprastus sprendimus?.- Kaunas, 2007.- 233 p.

 Autoriai teigia, kad savo praktikoje ne kartą įsitikino, kad susitelkimas į sprendimus (o ne į problemas), į ateitį (o ne į praeitį) ir į sėkmę (o ne į tai kas nesiseka) – tai pozityvus ir pragmatiškas kelias į progresą.

 

Starr J. Saviugdos vadovas: asmeninio ugdymo pagrindai ir įgūdžiai.- Vilnius:Verslo žinios, 2011.- 355 p.

Nesvarbu, ar saviugda yra jums visiškai naujas dalykas, ar jau kurį laiką tai praktikuojate. Saviugdos vadove pateikiama informacija, priemonės ir technikos pakylės jūsų gebėjimą ugdyti į kitą lygmenį.

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Vasaris 2023
Pr A T K P Š S
4
5
12
13
14
16
17
19
25
26

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 71 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1108
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4970785
http://1rxpills.com/