Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Naujienos bibliotekos lentynose

Mickūnas A. Mokykla, mokytojai, mokiniai.-Vilnius: Versus aureus, 2014.- 240 p.

Šioje knygoje autorius kalba apie vaisingą dialogą tarp mokytojų ir mokinių, asmens atsakomybę ir kultūrinimą, pavienio asmens ir bendruomenės ryšį, integralumą ir kalbą, lietuvių kalbos ir mitologijos santykį, mąstymą, pasaulio patyrimą ir daugelį aktualių šiandienos dalykų, kurie būtini mūsų mokyklai, mokytojams ir mokiniams.

 

Indrašienė V., Žibėnienė G. Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas: vadovėlis.- Vilnius: Mykolo Romerio universitetas, 2014.- 170 p.

Vadovėlis skirtas studentams plačiau susipažinti su pasiekimų ir pažangos vertinimo ypatumais, mokytis praktiškai taikyti vertinimo ir įsivertinimo metodus. Jis taip pat bus naudingas mokytojams ir kitiems švietimo sistemos darbuotojams, siekiantiems tobulinti ugdomąją veiklą. Aptariami vertinimo būdai ir tipai, trumpai pateikiami vertinimo ypatumai. Pristatomi įvairūs pasiekimų ir pažangos vertinimo bei įsivertinimo metodai ir strategijos.

 

Havard A. Dora lyderystė: asmenybės formavimo kelias.-Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2014.- 208 p.

Dora lyderystė skirta tiems, kurie trokšta gyvenime turėti didelį tikslą.

Knygoje pristatomos svarbiausios žmogiškosios dorybės, kurios būtinos lyderiams. Aptariama, kaip lyderiai jas ugdo, parodo, kokią įtaką dorybės daro savirealizacijai.

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 106 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1068
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5508227
http://1rxpills.com/