Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Naujos knygos

Žodis iš Tolminkiemio/red. Kligienė M.- Vilnius: ŠAC, 2013.- 110 p., iliustr.

 

Metodinis leidinys apie K.Donelaičio kūrybą. Apie Kristijoną Donelaitį – apie jo kūrybos poveikį, apie mėginimą suprasti „Metus“ – pasakoja mokiniai, mokytojai, mokslininkai, rašytojai. Knyga pirmiausia skiriama mokytojams lituanistams, mokiniams.

 

Donelaitis K. Metai /sud. Vaškelis G.- Vilnius: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2013.- 146 p. (su CD. Poemą skaito Rolandas Kazlas).

Jis ne tik buvo lietuvis, kaip Kantas ir kiti, bet gerai ir rašė lietuviškai, rašė dar tuomet, kuomet apie Lietuvos atgimimą tik nedaugelis išrinktųjų nedrąsiai svajojo. Donelaitis mūsų vardą pakėlė aukštai svetimtaučių akyse, sužadino pačiuose lietuviuose savimi pasitikėjimą ir tėvynės meilę. Ne vienas iš mūsų savo praeity atsimena Donelaičio vardą, kursai kalbėjo į jo širdį ir jausmus. Tokie mūsų praeities vardai daug nusveria. Drąsiau žmogui kovoti, kuomet jis jaučiasi ne vienas. Tai dvasios milžinai, tai žvaigždės, kurios aukštai šviečia ir kelią rodo.

Gero skaitymo!

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 236 svečiai (-ių) ir vienas narys

  • JovitaG

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223405
http://1rxpills.com/