Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Naujos knygos mokiniams

Batūra R., Karvelis D. Kovų istorijos: nuo seniausių laikų iki XX amžiaus.- Vilnius: Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, 2009.- 232 p., iliustr. – (Lietuva: knygų serija mokiniams).

Rašoma apie baltų ir lietuvių kovas, vykusiu valstybės priešaušriu (kautynės su hunais, vikingais, slavais, kryžiuočiais). Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis, schemomis, žemėlapiais. Skiriama mokiniams, studentams, mokytojams ir kitiems, kurie domisi Lietuvos istorija.

 

Beresnevičius G. ir kt. Religinės bendruomenės.- Vilnius: Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, 2009.- 240 p., iliustr. – (Lietuva: knygų serija mokiniams).

Aprašomos Lietuvos tradicinės religinės bendruomenės (katalikai, evangelikai liuteronai ir evangelikai reformatai, stačiatikiai, sentikiai, judėjai, musulmonai, karaimai), supažindinama su religijos istorija, tikėjimo ir kultūros ypatumais. Žodynėlyje aiškinami religiniai terminai. Skiriama mokiniams, studentams, mokytojams ir kitiems skaitytojams, kurie domisi religijos istorija.               

 

Ivanauskas A., Jurėnas S. Fizika.- Kaunas: Šviesa, 2010.- 191 p., iliustr. – (Prieš egzaminą).

Leidinys skirtas abiturientams, kurie savarankiškai rengiasi valstybiniam fizikos egzaminui. Taip pat juo gali naudotis visi, norintys susipažinti su mokykliniu fizikos kursu ar jį pakartoti.

 

Jonaitienė R., Knyzelienė I. Matematika.- Kaunas: Šviesa,2009.- 96 p., iliustr.- (Dešimtokui: įsivertink pasiekimus).

Glaustai ir aiškiai pateikta teorinė medžiaga, apimanti pagrindinės mokyklos matematikos kursą: pagrindinės sąvokos, apibrėžimai, aksiomos, teoremos, savybės ir t.t. Detaliai išnagrinėta daug tipinių kiekvienos matematikos temos uždavinių pavyzdžių ir pateikia užduočių savarankiškam darbui. Leidinys skiriamas dešimtos klasės mokiniams, norintiems pasirengti matematikos patikros egzaminui.

 

Lesčius V., Anušauskas V. Kovų istorijos: XX amžius.- Vilnius: Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, 2008.- 152 p., iliustr. – (Lietuva: knygų serija mokiniams).

Rašoma apie lietuvių kovas dėl laisvės ir valstybės, vykusias XX amžiuje. Pasakojama apie svarbiausius įvykius: Vilniaus seimą, Nepriklausomybės kovas su bolševikais, bermontininkais ir lenkais, Klaipėdos krašto prijungimą prie Lietuvos, pasipriešinimą nacių ir sovietų okupacijoms, rezistenciją, dainuojančią revoliuciją. Pateikiami svarbiausi mūšių aprašymai, dokumentų ištraukos, iškilių asmenybių biografijos, paaiškinami terminai.

 

Litvinaitė J. Istorija.- Kaunas: Šviesa, 2009.- 240 p., iliustr..- (Prieš egzaminą).

Įsigiję ir nuosekliai išstudijavę šį leidinį, galite būti tikri, jog sėkmingai išlaikysite valstybinį istorijos egzaminą. Leidinyje rasite svarbiausias visuotinės ir Lietuvos istorijos datas, garsiausias asmenybes, reikšmingiausius įvykius, pagaliau – visų laikotarpių sąvokas.

 

Šukys J. Kalbos kultūra XI – XII klasei: patarimai ir pratimai.- Kaunas: Šviesa, 2009.- 88 p.

Kalbos kultūros pratimai padės jums: mokytis taisyklingai tarti ir kirčiuoti, ištaisyti kalbos klaidas, suprasti naująsias skyrybos taisykles, taisyklingai ir stilingai kalbėti ir rašyti, įsivertinti kalbos kultūros žinias, suvokti, kodėl kiekvienam žmogui svarbu paisyti kalbos kultūros normų.

 

Vilkienė V. Lietuvių kalba.- kaunas: Šviesa, 2009.- 96 p. – (Dešimtokui: įsivertink pasiekimus).

Ši knygelė skirta padėti 9-10 klasių mokiniams ir jiems dėstantiems mokytojams pasirengti lietuvių gimtosios kalbos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui. Prie kiekvienos patikrinimo dalies yra visos reikalingos nuorodos: darbo struktūra ir laikas, kokie įgūdžiai ir gebėjimai tikrinami, atskirų darbų ir viso patikrinimo vertinimo lentelės, rekomenduojamos literatūros sąrašas.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Balandis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 131 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1141
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4571042
http://1rxpills.com/