Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Naujienos

Lietuvos istorija vaidybiniame filme

Bibliotekos fonduose naujas filmas "Knygnešys"

 

  knyg1

1869 m. Lietuva Imperinės Rusijos sudėtyje. Lietuviškas raštas uždraustas, tačiau represijos susilaukia netikėto atsako – visoje Lietuvoje išplinta slaptos lietuviškos mokyklos, o lyg iš niekur atsiradę knygnešiai pradeda platinti lietuvišką raštą. Nors didelė dalis visuomenės – dar abejinga lietuvybei, knygnešių gretos auga...

Spalvingas 19 a. Lietuvos kaimo gyvenimas, humoras, nuotykiai, pavojai ir sunkūs pasirinkimai, tai – tik menka dalelė to, su kuo susiduria plevėsa Jurgis susipažinęs su knygnešiu Mažvydu.

 

Vaidina aktoriai: Jurgis – Laisvūnas Raudonis, Mažvydas – Valerijus Jevsejevas, vyskupas Motiejus Valančius – Vytautas Kupšys, daraktorius (pirmos mokyklos direktorius) Algirdas Dainavičius, vyresnysis žandaras – Mindaugas Papinigis.ir kt.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 102 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5231661
http://1rxpills.com/