Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Naujienos

Naujienos bibliotekos lentynose

   1    2     3

 

Pasitikėjimo greitis: vienas dalykas, kuris keičia viską / S.M.R.Covey, R.R.Merrill.- Vilnius: Luceo,2009.- 376 p.

Yra vienas dalykas, gyvybiškai svarbus kiekvienam žmogui, šeimai, komandai, organizacijai, valstybei ir visai mūsų civilizacijai. Jei to dalyko nebus, žlugs net ir galingiausios vyriausybės, stipriausios kompanijos, įtakingiausi lyderiai, karščiausia draugystė ir meilė. O jei jį puoselėsime, tai tas vienas dalykas garantuos mums nepaprastą sėkmę ir klestėjimą visose veiklos srityse... Tas vienas dalykas yra pasitikėjimas.

 

Emocinis intelektas ir ugdymas: efektyvesniam vadovų, ugdymo konsultantų ir personalo specialistų darbui / Neale S., Spencer – Arnell L., Wilson L. – Vilnius: Verslo žinios, 2010.- 282 p.

Autoriai aiškiai aprašo priemones ir technikas, kurios gerina darbą, kadangi ugdo emociškai intelektualius vadovus, komandas ir organizacijas. Iki šiol nebuvo tokio emocinio intelekto ir ugdymo derinio, kuris išsamiai atskleidžiamas šioje knygoje ir padeda žmonėms pasiekti geresnių rezultatų darbe!

 

7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai: charakterio etikos rekonstrukcija / S.R. Covey.- V.: Mijalba, 2006.- 368 p.

Autorius savo įžvalgomis ir gyvenimiškais pavyzdžiais nuosekliai moko gyventi garbingai, oriai, tarnaujant žmonėms. Jo aprašomi principai padeda prisitaikyti prie pokyčių, o iš jų kylanti išmintis skatina šiuose pokyčiuose ieškoti naujų galimybių. Ši knyga – kiekvieno žmogaus sėkmės raktas, nesvarbu, koks būtų jo gyvenimo tikslas.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 144 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213731
http://1rxpills.com/