Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Naujienos

Mokinio pasiekimų knygelė

pasiekimu_knygele

Išleista originali Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos mokinio pasiekimų knygelė 2011-2012 mokslo metams. Ją mokiniai gali įsigyti pas klasių vadovus. Joje pateikiami įvairūs mokiniams aktualūs dokumentai:

mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo aprašas, patvitintas Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus 2010 m. rugsėjo 1 d. įsakymu Nr.1, pakeistas 2011 m. birželio 22 d. įsakymu Nr.V-206;
mokinių pamokų lankomumo kontrolės, apskaitos ir pamokų nelankymo prevencijos vykdymo tvarkos aprašas, patvirtintas Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus 2010 m. rugsėjo 1 d. įsakymu Nr. V-3;
gimnazisto uniformos dėvėjimo taisyklės, patvirtintos  Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos direktorius 2011 m. gegužės 3 d. įsakymu Nr. V - 162. Priedas Nr.1.

    J.Morkūnaitė

    RENGINIŲ KALENDORIUS

    Prisijungti

    Dabar lankosi

    Dabar svetainėje 107 svečiai (-ių) ir narių nėra

    Skaitliukas

    Lankytojai
    28
    Straipsniai
    1299
    Nuorodos
    3
    Straipsnių peržiūrėjimai
    5232381
    http://1rxpills.com/