Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Naujienos

Diskusija apie jaunimo galimybes

1122

Gimnazijos informacijos centre-bibliotekoje buvo filmuojama projekto „Globalūs Kaišiadorys“ diskusija „Jaunimo galimybės Kaišiadorių rajone“. Ji buvo tiesiogiai transliuojama projekto facebook puslapyje. Diskusiją moderavo projekto iniciatyvos koordinatorius, Kaišiadorių mero patarėjas Tautvydas Krilavičius. Diskusijoje apie „Azimuto“ klubo veiklą kalbėjo gimnazijos geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė, savo patirtimi apie jaunimo veiklas ir galimybes rajone dalijosi mūsų gimnazistės Alma Nasevičiūtė (III ft-hs), Ula Zizaitė (IV ft) bei žiežmarietė abiturientė Justina Venskutė. Buvusi mūsų gimnazistė Gabrielė Čiuželytė, baigusi kriminologiją ir baudžiamąją teisę Edge Hill universitete Jungtinėje Karalystėje, taip pat pateikė savo įžvalgas apie besikeičiantį gimtąjį miestą, jo privalumus ir jaunimo galimybes.

 

Informacijos centras-biblioteka 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 91 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854136
http://1rxpills.com/