Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Respublikinė mokyklinių laikraščių konferencija

PrienaiPrienų „Žiburio“ gimnazijoje organizuotoje respublikinėje mokyklinių laikraščių konferencijoje „Mokyklos laikraštis rašo" „Rašaluoti pirštai“ dalyvavo trečią kartą. Iš keturiolikos užsiregistravusių mokyklų komandų mūsų jaunieji žurnalistai buvo bene labiausiai pastebėti: pagirti už brandumą, drąsą, už puoselėjamas tradicijas, apdovanoti Prienų rajono savivaldybės įsteigtu prizu. Susitikimo metu ne tik pasidalinta patirtimi, kaip gimsta laikraštis, bet gauta ir naudingos informacijos apie interviu rengimo metodiką, fotografavimo ypatumus, straipsnių ir informacinių pranešimų rengimą. Konferencijos epigrafui parinkti Jose Ortegos Y Gasseto žodžiai „Plačiai atvertam žvilgsniui stebuklingiausių dalykų pilna visur ir visada" skatina mus, gimnazijos žurnalistus, į pasaulį žvelgti plačiai atmerktomis akimis, pamatyti ir pasidalinti tuo, kas gali nudžiuginti, kartais gal ir sugluminti - tais kasdieniniais stebuklais, kurie svarbūs ir mums, ir, tikimės, jums.

„Rašaluoti pirštai“

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 158 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223476
http://1rxpills.com/