Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

„Rašaluotų pirštų“ krikštynos - 2013

p1000565 640x480p1000571 640x480Atsinaujinusi gimnazijos laikraščio „Rašaluoti pirštai“ komanda spalio 8 d. keliavo po Paparčių ir Žaslių apylinkes. Didelį įspūdį paliko šv.Mišių dvasia Paparčių vienuolyne, po jų – pokalbis su vienuole, o dar vėliau – kultūriniai ir literatūriniai objektai Paparčiuose, Žasliuose ir Guronyse. Įsimintinos buvo ir komandos naujokų krikštynos, jų pasižadėjimas „ištikimai tarnauti ,,Rašaluotiems pirštams“, „sekti naujienas ir nepraleisti nė vieno gando“, „visose erdvėse gimnazijos mėnraštį reklamuoti ir geru žodžiu minėti“. Už šiuos pažadus buvo įteikti laikraščio komandos nario ženkleliai ir po antikvarinį „Rašaluotų pirštų“ numerį (kiek ten visokių įdomių dalykų aptikta!). Turininga išvyka jaunuosius žurnalistus, ypač ką tik „iškeptus“, įkvėpė įdomiam žurnalistiniam darbui. Tad laukite naujienų!

„R.p.“ inf.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 88 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854108
http://1rxpills.com/