Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Kalėdinis krepšinio turnyras-2012


„A" pogrupis:

 Algirdo Brazausko gimnazija-1 – Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 83:53

Taškus pelnė A. Ivanauskas - 15, L. Žilinskas - 10, T. Kepežinskas - 10, M. Blaževičius - 10, P. Kudžma - 9, E. Karpavičius - 6, L. Aleksiūnas - 5, T. Mockevičius - 4, V. Bauras - 4, A. Radlinskas - 4, E. Trišinas - 4, D. Kudžma - 2.

Vievio gimnazija – Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 87:43

Algirdo Brazausko gimnazija-1 – Vievio gimnazija 71:62

Taškus pelnė L. Aleksiūnas - 22, T. Kepežinskas - 12, A. Radlinskas - 11, A. Ivanauskas - 7, V. Bauras - 6, T. Mockevičius - 5, E. Karpavičius - 4, L. Žilinskas - 4.

 

B" pogrupis:

Algirdo Brazausko gimnazija-2 – Žiežmarių gimnazija 83:67

Taškus pelnė M. Šumskis - 16, J. Abrutis - 16, P. Taparauskas - 11, A. Aleksandravičius - 9, R. Staknevičius - 8, K. Jonikavičius - 8, M. Rickus - 5, P. Bauras - 4, M. Radvila - 2, L. Urbonas - 2, G. Evseičikas - 2.

Birštono gimnazija – Žiežmarių gimnazija 86:69

Algirdo Brazausko gimnazija-2 – Birštono gimnazija 90:78  

Taškus pelnė M. Šumskis - 23, R. Staknevičius - 23, A. Aleksandravičius - 21, J. Abrutis - 10, P. Taparauskas - 8, M. Radvila - 3, K. Jonikavičius - 2.


Dėl III vietos:

Birštono gimnazija – Vievio gimnazija 101:83

 

Finalas:

Algirdo Brazausko gimnazija-2 – Algirdo Brazausko gimnazija-1 99:69

Taškus pelnė:

2 komandai - M. Šumskis - 38, M. Rickus - 17, R. Staknevičius - 15, P. Bauras - 8, P. Taparauskas - 7, K. Jonikavičius - 6, L. Urbonas - 4, J. Abrutis - 2, M. Radvila - 2.

1 komandai - L. Aleksiūnas - 17, V. Bauras - 17, A. Ivanauskas - 15, T. Mockevičius - 10, T. Kepežinskas - 4, A. Radlinskas - 3, D. Kudžma - 3.


Dėkoju turnyre teisėjavusiems bei sekretoriavusiems gimnazistams Augustei Barzdaitei (I f), Domantui Balniui (IV ft), Aiviui Radlinskui (I f), Juliui Abručiui (III hs2), Lukui Aleksiūnui (III bm2), Pauliui Baurui (II fg1), Martynui Šumskiui (III ft1), Arvydui Ivanauskui (I f), Eduardui Trišinui (I f), Lukui Urbonui (I fg2), Vytautui Zmitravičiui (III ft1), Lukui Sidarui (II fg1).

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 193 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1092
Straipsniai
1049
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
10384094
http://1rxpills.com/