Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

II bėgimas Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus taurei laimėti

 picture 005 picture 008 picture 010

Spalio 7 d. Algirdo Brazausko gimnazijos sporto aikštyne rinkosi jaunieji bėgikai iš Kruonio gimnazijos, Vaclovo Giržado progimnazijos, Palomenės pagrindinės mokyklos, Kaišiadorių verslo ir technologijos mokyklos, o taip pat ir iš mūsų gimnazijos. Malonu, kad sulaukėme gimnazijos darbuotojų, gimnazistų tėvų, buvusių mokyklos mokinių, kurie sudarė atskirą bėgikų grupę. Prie 2010 metrų distancijos starto stojo 74 bėgikai.

Vaikinai ir merginos varžėsi trijose amžiaus grupėse. Kiekvienoje buvo paskelbti nugalėtojai ir prizininkai. Pateikiame geriausiųjų sąrašą ir rezultatus.

Amžiaus grupė - merginos, gimusios 1997 m. ir jaunesnės:

1 vieta - Karolina Naudžiūtė (Kruonio gimnazija) - 7 min. 55 s,

2 vieta - Agnė Janušytė (Palomenės pagrindinė mokykla) - 8 min. 25 s,

3 vieta - Eglė Čėsnaitė (Vaclovo Giržado progimnazija) - 8 min. 46 s.

 

Amžiaus grupė - vaikinai, gimę 1997 m. ir jaunesni:

1 vieta - Aurimas Petkevičius (Palomenės pagrindinė mokykla) - 6 min. 27 s,

2 vieta - Rokas Tamulevičius (Vaclovo Giržado progimnazija) - 6 min. 47 s,

3 vieta - Rimgaudas Pabiržis (Palomenės pagrindinė mokykla) - 6 min. 56 s.

 

Amžiaus grupė - merginos, gimusios 1995-1996 metais:

1 vieta - Vytautė Pabiržytė (Algirdo Brazausko gimnazija, III bm1 klasė) - 7 min. 59 s,

2 vieta - Loreta Česaitytė (Palomenės pagrindinė mokykla) - 8 min. 10 s,

3 vieta - Viktorija Švedaitė (Kruonio gimnazija) - 8 min. 38 s.

 

Amžiaus grupė - vaikinai, gimę 1995-1996 metais

1 vieta - Modestas Pabiržis (Palomenės pagrindinė mokykla) - 6 min. 3 s,

2 vieta - Gytis Juškevičius (Algirdo Brazausko gimnazija, II fg2 klasė) - 6 min. 19 s,

3 vieta - Simonas Stelmokas (Algirdo Brazausko gimnazija, I h2 klasė) - 6 min. 35 s.

 

Amžiaus grupė - merginos, gimusios 1993-1994 metais:

1 vieta - Renata Junevičiūtė (Algirdo Brazausko gimnazija, III bm2 klasė) - 7 min. 19 s,

2 vieta - Greta Sladkevičiūtė (Algirdo Brazausko gimnazija, IV h klasė) - 8 min. 29 s,

3 vieta - Eivilė Tirvilytė (Verslo ir technologijų mokykla) - 9 min. 3 s.

 

Amžiaus grupė - vaikinai, gimę 1993-1994 metais:

1 vieta - Mažvydas Kekys (Algirdo Brazausko gimnazija, IV h klasė) - 5 min. 51 s,

2 vieta - Mantas Degutis (Algirdo Brazausko gimnazija, III bm2 klasė) - 6 min. 14 s,

3 vieta - Mantas Janonis (Algirdo Brazausko gimnazija, IV st2 klasė) - 6 min. 27 s.

 

Grupė - gimnazijos darbuotojai, gimnazistų tėvai, buvę mokyklos mokiniai:

MOTERYS

1 vieta - Julija Jaromskaitė (1-oji gimnazijos laida) - 7 min. 34 s,

2 vieta - Jūratė Lakštauskienė (lietuvių kalbos mokytoja, II fg1 klasės gimnazisto Rimanto Lakštausko mama) - 8 min. 24 s.

VYRAI

1 vieta - Kęstas Aleksiūnas ( I  fg1 klasės gimnazistės Justės Aleksiūnaitės tėtis) - 6 min. 42 s,

2 vieta - Paulius Stašaitis (1-oji gimnazijos laida) - 6 min 48 s,

3 vieta - Justas Jackevičius (1-oji gimnazijos laida) - 7 min. 23 s,

4 vieta - Mindaugas Rudis (1-oji gimnazijos laida) - 8 min. 24 s.

 

Bėgimo varžybų grupių nugalėtojai buvo apdovanoti UAB „Nemuno baldai“ (vadovas Kęstas Moroza) prizais.

Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus taures iškovojo Renata Junevičiūtė (III bm2 klasė) ir Mažvydas Kekys (IV h klasė).  Pasiekę naujus trasos rekordus jie gavo prizus, kuriuos įsteigė UAB „Kaistata" (direktorius Alvydas Jucys).

 

III bėgimas Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus taurei laimėti planuojamas 2012 m. spalio 4 d.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 371 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1092
Straipsniai
1049
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
10387882
http://1rxpills.com/