Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Kalėdinis krepšinio turnyras-2010

Gruodžio 20-21 dienomis Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Kruonio gimnazijos (treneris Alfredas Černiauskas), Žiežmarių vidurinės mokyklos (treneris Rimantas Levulis) ir dvi Algirdo Brazausko gimnazijos (treneris Dainius Tamulevičius) krepšinio komandos.

Pusfinalio rezultatai

Algirdo Brazausko gimnazija-1 (M. Gimžauskas - 30 tšk., J. Kursevičius - 12 tšk., E. Trišinas - 10 tšk.) –  Kruonio gimnazija (E. Bernatonis - 26 tšk., T. Guogas - 18 tšk., K. Kalvinskas - 14 tšk.) 88:70

Algirdo Brazausko gimnazija-2 (A. Aleksandravičius ir M. Šumskis po 12 tšk., D. Staliulionis - 8 tšk.) Žiežmarių vidurinė mokykla (M. Bielskis ir D. Šumskas po 21 tšk., K. Pūras - 9 tšk.) 51:66

Dėl 3-ios vietos

Algirdo Brazausko gimnazija-2 (V. Kavaliauskas - 23 tšk., G. Ivanavičius - 10 tšk., M. Šumskis - 9 tšk.)   Kruonio gimnazija (T. Guogas - 34 tšk., E. Bernatonis - 17 tšk., K. Kalvinskas - 15 tšk.) 48:77

Finalas

Algirdo Brazausko gimnazija-1 (J. Kursevičius - 33 tšk., M. Gimžauskas - 18 tšk., P. Pocius 12 tšk.) Žiežmarių vidurinė mokykla (M. Jankūnas - 31 tšk., M. Bielskis - 17 tšk., D. Šumskas - 11 tšk.) 86:69


Galutinė komandų rikiuotė

I vieta
Algirdo Brazausko gimnazija-1 (Augustinas Ivoška, Paulius Pocius, Tomas Stankevičius, Ernestas Trišinas (visi iš III ft), Motiejus Gimžauskas, Justinas Kursevičius (abu iš III bm2), Lukas Jocius (IV st2), Donatas Janavičius (III sv1),  Laimonas Genčiauskas (III sv2), Tadas Kepežinskas (I f), Mindaugas Radvila (I fg2))

II vieta
Žiežmarių vidurinė mokykla

III vieta
Kruonio gimnazija

IV vieta
Algirdo Brazausko gimnazija-2 (Rolandas Medvedevas, Dominykas Staliulionis, Tomas Stepanavičius (visi iš IV ft), Vilius Kavaliauskas, Paulius Stašaitis (abu iš IV st3), Darius Kielius (IV bm1), Tomas Jaskutis (IV s), Giedrius Ivanavičius (IV st1), Antanas Aleksandravičius (II a), Rokas Staknevičius (II fg1), Julius Abrutis (I a), Martynas Šumskis (I fg1)) 

Naudingiausias turnyro žaidėjas - Justinas Kursevičius

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 509 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1092
Straipsniai
1049
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
10347125
http://1rxpills.com/