Lietuvių kalba

Freskos autorius - Tadas Vincaitis

Gimnazistai Paryžiuje

IMG 4701     IMG 4642

Gimnazijos kino klubo „Dublis“ nariai: Viktorija Zujūtė, Rimantė Subačiūtė, Andrėja Dambrauskaitė, Rugilė Blažauskaitė, Agnė Urbonaitė, Mantas Kinderevičius ir vadovė Danguolė Arnauskienė, Paryžiaus sinematekoje pristatė trumpametražį filmą „Sulfur“.

Filmo pristatymas - baigiamoji tarptautinio projekto „Kinas, šimtas metų jaunystės“ (Le Cinema, cent ans de jeunesse) dalis. 2017 - 2018 metų tema „Vietos ir istorijos“.
Projekte dalyvavo 14 pasaulio šalių, tarp kurių šiemet Japonija, Brazilija, Argentina, Indija, 6 - 20 metų vaikai ir jaunuoliai. Mūsų gimnazijos kino klubas atstovavo Lietuvai.
Dalyvauti buvo tikras iššūkis ir neįkainojamos patirtys tiek atsakingai dirbant su kino profesionalais, tiek bendraujant grupėje.
Paryžiuje praleidome penkias dienas, tad po filmuko pristatymo turėjome laiko pamatyti gražiausias miesto erdves, aplankyti kultūros ir architektūros objektus, muziejus, plaukti Senos upe. Esame laimingi patyrę beveik metus trukusią kūrybinę kino edukacijos kelionę, kuri baigėsi meilės ir svajonių mieste. Kelionė projekte baigėsi, bet kinas ir jo kūrimo proceso įdomybės tęsiasi...

Kino klubo „Dublis“ vadovė Danguolė Arnauskienė

Kaišiadoriečių vienybės šventė

Narių vertinimas:  / 0

Birželio 16 d.  šokių grupės „Diva“ šokėjos kartu su Meno mokyklos pučiamuoju orkestru dalyvavo  „Kaišiadoriečių vienybės šventės“ atidarymo koncerte.

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

Svečiuose Anykščių kino klubas „AJGB“

IMG 4503

Birželio 13 d. gimnazijos kino klubo „Dublis“ nariai susitiko su Anykščių „AJBG“ kino klubu ir jo vadove Renata Miškiniene. Jaunieji kino mylėtojai ir kūrėjai pristatė ir aptarė naujausius kūrybinių kino projektų ir dirbtuvių darbus: filmus, klipus.

Tiek anykštėnai, tiek mūsų gimnazijos kino klubo nariai yra tarptautinio kino edukacijos projekto „Kinas, šimtas metų jaunystės“ („Le cinema, unt ans de jeunesse“) dalyviai.

Gimnazijos kino klubo vadovė Danguolė Arnauskienė

Lengvosios atletikos varžybos

2018-06-04 10.23.29

Gegužės mėn. 22 d. gimnazijos lengvaatlečių komanda dalyvavo Kaišiadorių r. savivaldybės mokyklų sporto žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose, kurios vyko  Birštono stadione, ir iškovojo 1-ą vietą.

100 m bėgimo rungtyje 1-ą vietą iškovojo Viktorija Dalangauskaitė ir Gytis Stulgaitis, 400 m bėgimo rungtyje - Ingrida Sinkevičiūtė (pagerinio gimnazijos rekordą) ir Ignas Špakauskas, 1000 m bėgimo rungtyje - Augustė Žilinskaitė ir Mantvydas Lazauskas, šuolio į tolį rungtyje - Viktorija Dalangauskaitė (pagerino gimnazijos rekordą) ir Gytis Stulgaitis, svarmens metimo rungtyje - Tadas Radvila.

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

Lapkritis 2018