Lietuvių kalba

„Pažink valstybę“

Narių vertinimas:  / 0

Baigiantis projektui „Pažink valstybę“, IIfg klasės mokiniai apsilankė Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnyboje. Ten mus priėmė ir apie LR STT veiklą, darbo ypatumus supažindino bei į klausimus atsakė antikorupcinio švietimo skyriaus viršininkė Jurgita Razmytė. O mes apibendrinome ir pristatėme projekto veiklos rezultatus tema „Kiek jaunimas (15 – 18 m.) domisi ir žino apie korupciją. Koks jų požiūris į korupciją bei antikorupcinės nuostatos“. Su mumis kartu buvo ir mokiniai iš Kėdainių Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos.

Po turiningai praleistos pirmos dienos dalies sekė dar viena pažintis - apsilankėme Europos informaciniame biure, papildėme savo žinias apie Europos Sąjungą, Europos Parlamentą bei LR Seimą. Išgirstą informaciją apie LR Seimą įtvirtinome dalyvaudami ekskursijoje.

20181130_094840 20181130_095242 20181130_110943 20181130_135707

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė

Gimnazijų lygos protmūšiai su Robertu Petrausku ir SODROS projektu „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“

Narių vertinimas:  / 0

12Jau antrus metus vykdomas SODROS projektas „Nepamiršk parašiuto“. Pernai jis vyko penkiose savivaldybėse, o šiemet jau apėmė visas Lietuvos mokyklas. SODROS projektas vykdomas kartu su Roberto Petrausko gimnazijų lygos protmūšiais. Jame dalyvauja 180 komandų iš visos Lietuvos. Penkis kartus visos komandos susitiks savo divizionuose, o pavasarį geriausios komandos susitiks superfinale Vilniuje. Dvi mūsų gimnazijos komandos sėkmingai startavo pirmame etape. Tai Aušrinė Gribačiauskaitė, Teresė Bernatonytė, Rokas Toleikis, Tomas Gofmanas, Rasa Miliukaitė, Tanita Šalomskaitė, Paulina Šakaitė, Gustė Sabanskytė, Augustina Šareikaitė, Gytis Stulgaitis.

SODROS projekto „Nepamiršk parašiuto“ koordinatorė gimnazijoje Rita Marozienė

Gimnaziją papuošė Palaimintojo Teofiliaus Matulionio freska

IMG 20180617 114137

Freskos autorius - Tadas Vincaitis

Gimnazistai Paryžiuje

IMG 4701     IMG 4642

Gimnazijos kino klubo „Dublis“ nariai: Viktorija Zujūtė, Rimantė Subačiūtė, Andrėja Dambrauskaitė, Rugilė Blažauskaitė, Agnė Urbonaitė, Mantas Kinderevičius ir vadovė Danguolė Arnauskienė, Paryžiaus sinematekoje pristatė trumpametražį filmą „Sulfur“.

Filmo pristatymas - baigiamoji tarptautinio projekto „Kinas, šimtas metų jaunystės“ (Le Cinema, cent ans de jeunesse) dalis. 2017 - 2018 metų tema „Vietos ir istorijos“.
Projekte dalyvavo 14 pasaulio šalių, tarp kurių šiemet Japonija, Brazilija, Argentina, Indija, 6 - 20 metų vaikai ir jaunuoliai. Mūsų gimnazijos kino klubas atstovavo Lietuvai.
Dalyvauti buvo tikras iššūkis ir neįkainojamos patirtys tiek atsakingai dirbant su kino profesionalais, tiek bendraujant grupėje.
Paryžiuje praleidome penkias dienas, tad po filmuko pristatymo turėjome laiko pamatyti gražiausias miesto erdves, aplankyti kultūros ir architektūros objektus, muziejus, plaukti Senos upe. Esame laimingi patyrę beveik metus trukusią kūrybinę kino edukacijos kelionę, kuri baigėsi meilės ir svajonių mieste. Kelionė projekte baigėsi, bet kinas ir jo kūrimo proceso įdomybės tęsiasi...

Kino klubo „Dublis“ vadovė Danguolė Arnauskienė

Kaišiadoriečių vienybės šventė

Narių vertinimas:  / 0

Birželio 16 d.  šokių grupės „Diva“ šokėjos kartu su Meno mokyklos pučiamuoju orkestru dalyvavo  „Kaišiadoriečių vienybės šventės“ atidarymo koncerte.

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

Kovas 2019