Geografija

Austėjos sidabras ir Andriaus bronza respublikinėje geografijos olimpiadoje

Gegužės 8-10 d. Šiauliuose „Didžvario" gimnazijoje įvyko XXVI Lietuvos mokinių geografijos olimpiados „Žemė - miestų pasaulis" respublikinis etapas. Į olimpiadą atvyko 84 mokiniai iš 32 Lietuvos savivaldybių.
Į respublikinį geografijos etapą pateko ir labai sėkmingai dalyvavo mūsų gimnazistai Austėja Emilija Žiūraitė (IV bm1 klasė) ir Andrius Toločka (III bm klasė). Austėja iškovojusi II vietą laimėjo sidabro medalį ir buvo apdovanota Švietimo ir mokslo ministro II laipsnio diplomu, o Andriui už III vietą buvo įteiktas bronzos medalis bei Švietimo ir mokslo ministro III laipsnio diplomas.
Džiaugiamės šaunių geografų pergalėmis, didžiuojamės jais ir linkime sėkmės bei įkvėpimo tolimesniems siekiams.

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

5311950