Chemija

Laimėjimas ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etape

esjmk Balandžio 12-13 dienomis Vilniuje vyko nacionalinis ES jaunųjų mokslininkų konkursas. Šį etapą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.  Darbus vertina, mokinius konsultuoja šalies universitetuose ir mokslo centruose dirbantys mokslininkai. Vertinamas pateikto darbo originalumas, moksliškumas, profesionalumas ir kruopštumas, tyrimo metodikos naujumas, savarankiškumas, darbo tęstinumas, darbo vizualinis pateikimas bei gebėjimas darbo tema diskutuoti su komisijos nariais. Šiemet konkursui buvo pateikta daugiau nei 60 darbų, iš kurių mokslininkų komisija atrinko  25 prizininkus.

Tarp jų mūsų abiturientas Laurynas Maciulevičius. Švietimo ir mokslo ministerijoje jam buvo įteiktas švietimo ir mokslo ministro III laipsnio diplomas ir bronzos medalis už tiriamąjį darbą „Pasėlių, esančių Darsūniškio km., fizikocheminių savybių tyrimas“. Sveikiname ir džiaugiamės, kad atsakingas ir kriuopštus darbas buvo įvertintas!

Laurynas 1 laurynas2 medalis visi

Gamtos mokslų mokytojai