Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Kinas – šimtas metų jaunystės

Le cinéma, cent ans de jeunesse” (lietuvių k. kinas – šimtas metų jaunystės) – tai prancūzų cinematekos edukacinis projektas.

Remdamiesi specialia metodologija, mokiniai savo šalyje kuria filmą, kuriuo siekia atskleisti kiekvienais metais naujai parinktą projekto temą. Galutinį savo kūrybos rezultatą mokiniai pristato tarptautinei projekto auditorijai Paryžiuje.

Galimybę dalyvauti šiame projekte turėjome dvejus metus. Nuo pirmųjų žingsnių projekte mokėmės atpažinti jausmus, kuriuos veikia santykiai, vietos ir situacijos. Lavinome išklausymo bei konstruktyvios kritikos formulavimo įgūdžius, gebėjimą priimti kito nuomonę ir pamatyti pasaulį kito akimis.

Dėkoju visai gimnazijos kino klubo „Dublis“ komandai, o ypač merginoms: Dovilei Suslavičiūtei, Paulinai Švenčionytei, Agnei Urbonaitei, Andrėjai Dambrauskaitei, Rugilei Blažauskaitei, Gretai Kazlauskaitei, Austėjai Petrokaitytei, Kamilei Lapinskaitei, Rimantei Subačiūtei, Viktorijai Zujūtei, kurios nuėjo kino kūrimo kelionę nuo idėjos generavimo iki trumpametražio filmo – esė „Pasupk mane dar…” sukūrimo.

Kino pažinimo ir kūrimo kelionė šiame projekte baigėsi, bet Paryžius mums nėra paskutinė stotelė. Mes keliausim toliau. Kitaip.

 

1 2 4 cin em 3

 

Gimnazijos kino klubo „Dublis” vadovė Danguolė Arnauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 217 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1234
Straipsniai
1144
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11295599
http://1rxpills.com/