Valdymas ir savivalda

Gimnazisto priesaikos šventė

IMG 6292 300x200IMG 6301 300x200Rugsėjo 28 dieną vyko Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos Gimnazisto priesaikos šventė. Tai iškilmės, kuomet pirmokai tampa tikrais gimnazistais - priima priesaiką gimnazijos fojė prie prezidento Algirdo Brazausko bareljefo. Renginys yra tapęs tradicija. Gimnazijos mokinių prezidentūros nariai Aušrinė ir Augustas paskelbė šventės pradžią, kalbų ir pagalbos mokiniui skyrių vedėja Loreta Meilutienė padėjo pirmokams perskaityti priesaikos žodžius. Tikimės, kad sveikinimų kalbos ir priesaikos atgarsiai lydės pirmokus dar ilgai. Oficialioji dalis baigėsi su paskutiniais gimnazijos himno akordais ir vedėjai visų pirmokų ir jų auklėtojų jau laukė aktų salėje. Tada atėjo laikas pasirodyti patiems gimnazistams. Aktų salėje skambėjo dainos ir muzika – atrodo, kad šiais metais pirmokai yra tikrai talentingi! Šventei besibaigiant, gražius sveikinimo žodžius tarė pirmokų auklėtojos Andromeda Ostašenkovienė, Sandra Kavaliauskienė ir Janina Kulešienė. Jos labai džiaugėsi savo auklėtiniais ir nepagailėjo palinkėjimų. Nuoširdžiai tikimės, jog jie išsipildys!

Gimnazijos mokinių prezidentūros narė Kornelija Stanislauskaitė, IV bm