Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Profesinis informavimas

Lapkričio 5 dieną grupė mūsų gimnazistų vyko į labai netolimą ekskursiją – į svečius pas buvusį mūsų mokyklos mokinį, verslininką, įmonės „Nemuno baldai“ direktorių Kęstą Morozą.

Pasitiko mus įmonės buhalterė ponia Vitkauskienė, kuri nuoširdžiai pasakojo apie baldų gamintojų specialybes: stalius, kurie išpjauna ir sukala baldo karkasą, porolonuotojus, kurie pasirūpina, kad baldas būtų minkštas, gobeleno, kuriuo aptraukia baldus sukirpėjus, siuvėjus ir apmušėjus. Tai ilgas procesas, reikalaujantis kruopštumo ir atidumo, nes už padarytą klaidą atsako pats darbininkas. Į susitikimą su mumis, gimnazistais, atskubėjo ir pats įmonės vadovas Kęstas Moroza. Jis prisipažino, kad pats gaminti baldų nemoka, bet paaiškino, kokių savybių reikia verslininkui, kad jo verslas klestėtų. Svarbiausia turėti svajonę ir stengtis ją įgyvendinti. Nepabandysi, nesužinosi. Svajonė turėti savo verslą neleido įmonei žlugti ir sunkiais krizės laikais.

Gal ir ne visi ekskursijos dalyviai nusprendė tapti verslininkais, bet kad svajonės turėjimas padeda žmogui gyvenime daug ko pasiekti, tikrai įsitikino. Beliko ir gimnazistams sužinoti, ko jie nori.

PIT konsultantė mokytoja Rita Marozienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 240 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1236
Straipsniai
1144
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11319963
http://1rxpills.com/