Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

20180310 131352Ketvirtą kartą organizuoto konkurso tikslas – prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą ir stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija.

Konkursas vyko dviem etapais. Pirmo etapo metu mokiniai užduotis atliko gimnazijoje, o antrasis etapas kovo 10 d. vyko Lietuvos Respublikos Seime. Į jį iš mūsų gimnazijos buvo pakviesta daugiausiai taškų pirmo etapo metu surinkusi Rasa Miliukaitė (IIIft-bm).

Šiame konkurse galėjo dalyvauti ne tik mokiniai, bet ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai, LR piliečiai ir gyventojai, užsienio lietuviai. Tad kovo 10 d. į LR Seimą susirinko visų grupių atstovai.

Konkurso užduotį buvo galima atlikti ir naujienų portale www.delfi.lt. Šiame portale nugalėtoja tapo mūsų bibliotekininkė Regina Demjanovienė. Jai atiteko delfi.lt firminis puodelis bei LR Prezidento Valdo Adamkaus knyga „Pokalbiai nesilaikant protokolo“. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė