Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Istorikų akademija tęsia veiklą

onuteIstorijos akademija „Jaunojo istoriko mokykla“ pavasario atostogų metu - balandžio 4d. - organizuoja kelionę į Kernavę. Susipažinsime su Kernavės istorija, aplankysime piliakalnius. Kernavės muziejuje vyks edukacinė programa „ Archeologija - nuo tyrimo iki eksperimento ir rekonstrukcijos“. Sužinosime, kad svarbiausi tolimos praeities liudininkai yra žmogaus naudoti daiktai ir kiti jo veiklos pėdsakai, kuriuos suranda archeologai. Trumpai bus apžvelgtos pagrindinės archeologinio darbo pakopos. „Archeologinėje perkasoje“ bus ieškoma praeities dirbinių, mokysimės juos įvardinti, datuoti ir, žinoma, eksperimentuosime: gaminsime archajiškus dirbinius bei bandysime atkurti praeities žmogaus veiklos procesus (archajiškas ugnies užkūrimas, verpimas verpstelių ir audimas vertikaliomis staklėmis, grūdų trynimas grūdų trintuvėje, malimas, puodų lipdymas ir kt.), susipažinsime su eksperimentinės archeologijos meistrų sukurtomis archeologinėmis rekonstrukcijomis.

Taip pat aplankysime Henriko Orakausko skulptūros studiją-galeriją „Šulinys“.

Pažinkime gimtąjį kraštą „Jaunojo istoriko mokykloje“.

Istorijos mokytoja O.Jodonytė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 251 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1236
Straipsniai
1144
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11312409
http://1rxpills.com/