Neformalus ugdymas

Gamtos mokslų akademijos vasaros sesijoje

Puikiai atostogas pradėjo 17 gamtos mokslų akademijos dalyvių. Trijų dienų stovyklos metu mokiniai lankėsi  akcinėse bendrovėse „Mestilla“, „NEO GROUP“, kuriose turėjo galimybę iš arti pamatyti biodyzelino  ir polietilentereftalato(PET) granulių gamybos prosesus. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke susipažino su kuro kokybės tyrimo metodais, laboratorijoje išmatavo sauso kuro kaloringumą. Vakarop, dar užsukę į aplinkoaugos agentūros mokslinių tyrimų laivą „Vėjūnas“, skubėjo bendrauti dalintis dienos įspūdžiais ir įsikurti Klaipėdos saviraiškos centro bendrabutyje.

Antroji diena buvo ypač „saldi“. Jau anksti ryte vyko į edukacinę programą  „Roshen“ saldainių fabrike. Čia susipažino su saldainių gamybos technologiniais procesais,  patys gamino ledinukus. Pažintinėje ekskursijoje laivu „Venus“ susipažino su Klaipėdos uosto akvatorija. Po pietų vyko į užsiėmimus  jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto laboratorijose, dalyvavo ekskursijoje Dumpių sąvartyne, susipažino su regioninio atliekų tvarkymo centro veikla.

Paskutinę dieną dalyvavome edukacinėje programoje „Delfinų treneris“, stebėjome delfinų, jūros liūtų pasirodymus, vaikščiojome pajūryje, dalinomės įspūdžiais apie atliktus darbus, o vakarop pasiekėme ir namus.

000 0000001 0001 0002 003 DSC_0004 DSC_0008 DSC_0016 DSC_0018 DSC_0022 DSC_0030 DSC_0031 DSC_0035 DSC_0043 DSC_0067 DSC_0074

Gamtos mokslų mokytojai

Copyright © 2017 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.