Administracinė informacija

ANYKŠČIŲ ŠILELIS

Gegužės 25 d. gimnazijos draugiškiausi mokiniai pajudėjo Anykščių miesto link. Miesto centre susitikę su gide Kristina važiavome pamatyti pirmojo lankytino objekto – Šventųjų ąžuolų, gidės paraginti sukome  ratus aplink šiuos gražuolius, kad išsipildytų mūsų norai – juk šie ąžuolai, pasirodo, dar yra ir stebuklingi. Viešėdami Anykščiuose, negalėjome nenusifotografuoti prie galingojo Puntuko akmens. Užlipome į medžių lajų taką, kuris yra 300 metrų ilgio  ir grožėjomės poeto Antano Baranausko aprašytais šilelio vaizdais. Aplankėme aukščiausią Lietuvoje Šv. Mato neogotikinę bažnyčią, galėjome pasikelti  į bažnyčios bokšte įrengtą apžvalgos aikštelę - apžvelgti Šventosios upės slėnius, nuostabius kraštovaizdžius. Į namus grįžome pavargę, bet maloniai nusiteikę.

CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/Anyksciai/

Socialinė pedagogė Giedrė Danilovienė