Karjeros centras

Gimnazistai Paryžiuje

IMG 4701     IMG 4642

Gimnazijos kino klubo „Dublis“ nariai: Viktorija Zujūtė, Rimantė Subačiūtė, Andrėja Dambrauskaitė, Rugilė Blažauskaitė, Agnė Urbonaitė, Mantas Kinderevičius ir vadovė Danguolė Arnauskienė, Paryžiaus sinematekoje pristatė trumpametražį filmą „Sulfur“.

Filmo pristatymas - baigiamoji tarptautinio projekto „Kinas, šimtas metų jaunystės“ (Le Cinema, cent ans de jeunesse) dalis. 2017 - 2018 metų tema „Vietos ir istorijos“.
Projekte dalyvavo 14 pasaulio šalių, tarp kurių šiemet Japonija, Brazilija, Argentina, Indija, 6 - 20 metų vaikai ir jaunuoliai. Mūsų gimnazijos kino klubas atstovavo Lietuvai.
Dalyvauti buvo tikras iššūkis ir neįkainojamos patirtys tiek atsakingai dirbant su kino profesionalais, tiek bendraujant grupėje.
Paryžiuje praleidome penkias dienas, tad po filmuko pristatymo turėjome laiko pamatyti gražiausias miesto erdves, aplankyti kultūros ir architektūros objektus, muziejus, plaukti Senos upe. Esame laimingi patyrę beveik metus trukusią kūrybinę kino edukacijos kelionę, kuri baigėsi meilės ir svajonių mieste. Kelionė projekte baigėsi, bet kinas ir jo kūrimo proceso įdomybės tęsiasi...

Kino klubo „Dublis“ vadovė Danguolė Arnauskienė