Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Apdovanoti šauniausi 2011-2012 mokslo metų gimnazistai

dsc_70101Mokslo metų pradžios šventėje buvo apdovanoti garsiausi, šauniausi, darbščiausi, gabiausi gimnazistai.

Tai IIIbm1 gimnazijos klasės mokinė AUSTĖJA EMILIJA ŽIŪRAITĖ, apdovanota garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir geriausio metų socialinių mokslų žinovo premija už laimėjimus respublikos konkursuose ir olimpiadose (II vieta nacionaliniame Česlovo Kudabos geografijos konkurse, bronzos medalis respublikinėje geografijos olimpiadoje, dalyvavimas lietuvių kalbos olimpiadoje), pasiekimus rajono olimpiadose (I vietos geografijos, lietuvių kalbos, biologijos, chemijos ir III vieta matematikos olimpiadose);

IIfg1 gimnazijos klasės mokinys JULIUS KAVALIAUSKAS, apdovanotas garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir geriausio metų gamtos mokslų žinovo premija už II vietą respublikinėje biologijos olimpiadoje ir pasiekimus rajono olimpiadose (I vietos biologijos, chemijos ir III vieta fizikos olimpiadose);

IIIbm1 gimnazijos klasės mokinė VITA TOMKUTĖ, apdovanota garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir geriausio metų menininko premija už dalyvavimą respublikinėje dailės olimpiadoje ir pasiekimus rajono olimpiadose (I vietos dailės, biologijos, matematikos ir II vieta anglų kalbos olimpiadose);

IIf gimnazijos klasės mokinys KAROLIS BARAUSKAS, apdovanotas garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir geriausio fizinių mokslų žinovo premija už I vietą rajono matematikos olimpiadoje;

IVft gimnazijos klasės mokinys LAURYNAS ŽIČIUS, apdovanotas garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir geriausio metų kalbininko premija už dalyvavimą respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje ir I vietą rajono anglų kalbos olimpiadoje;

IIIbm1 gimnazijos klasės mokinė VYTAUTĖ PABIRŽYTĖ, apdovanota garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir geriausio metų sportininko premija už iškovotą Lietuvos jaunimo pirmenybių vienos valandos bėgimo čempionės titulą, sportinius pasiekimus rajono ir regiono varžybose (pirmas vietas - Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono gimnazijų lengvosios atletikos kroso estafetėje, 100 ir 800 metrų bėgime, estafetės bėgime, 5,6 km „Vilties bėgime 2012“, 10 km bėgime „Aplink Elektrėnų marias“, 6 km bėgime jaunimo grupėje „Aplink Totoriškių ežerą“, 2010 metrų bėgime jaunių grupėje „Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus taurei laimėti“ varžybose; antras vietas - 5 km naujametiniame bėgime „Kėdainiai 2012“, 10 km bėgime „Birštonas – Prienai“, 10 km bėgime Plungės miesto seniūno taurei laimėti; trečias vietas - 600 ir 1000 metrų bėgime Kauno miesto atvirose lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse);

IIIbm1 gimnazijos klasės mokinė MIGLĖ ČIURINSKAITĖ, apdovanota garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir premija už dalyvavimą respublikinės chemijos olimpiadoje, pasiekimus rajono olimpiadose (I vieta chemijos ir II vieta matematikos olimpiadose);

IIIbm1 gimnazijos klasės mokinės RIMVILĖ PROKARENKAITĖ ir ARŪNĖ VERBICKAITĖ, apdovanotos garbės raštu (aukščiausiu I laipsnio apdovanojimu) ir premija už II vietos laimėjimą respublikiniame 2012 m. Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse.

Gimnazijos direktorius  Stanislavas Bernikas

A.Sabonytės fotografija

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 242 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1236
Straipsniai
1144
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11320379
http://1rxpills.com/