Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Olimpiados

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

 Rusų kalbos olimpiada 

Nugalėtojai ir jų mokytojai

III vieta - Greta Tomkutė, mokytoja Rita Marozienė

 

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada 

Nugalėtojai ir jų mokytojai

9 klasė

I vieta - Guoda Tamulevičiūtė, mokytoja Jovita Gružauskienė

II vieta -  Indrė Janulytė,  mokytoja Jovita Gružauskienė

III vieta -  Ingrida Veličkaitė,  mokytoja Živilė Kursevičienė

10 klasė

I vieta - Austėja Žiūraitė, mokytoja Jovita Gružauskienė

11 klasė

I vieta -  Greta Morkūnaitė, mokytoja Aušra Grigonienė

III vieta -  Eglė Dabkevičiūtė, mokytoja Jūratė Lakštauskienė

12 klasė

I vieta -  Vaida Venskutonytė, mokytoja Aldona Girėnienė

II vieta - Ieva Rauluševičiūtė, mokytoja Liucija Vinevičienė 

 

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

 Anglų kalbos olimpiada

Nugalėtojai ir jų mokytojai

I vieta -Laurynas Žičius,  mokytoja Dainora Melinskienė

II vieta -Vita Tomkutė,  mokytoja Vilma Kanclerienė

III vieta -Agnė Sidaraitė,  mokytoja Vilma Kanclerienė

 

  

  

  

 

 

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

 Vokiečių kalbos olimpiada

Nugalėtojai ir jų mokytojai

  

  

  

  

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

 Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Nugalėtojai ir jų mokytojai

I vieta - Vita Tomkutė, 11 kl., mokytoja Kristina Dzeventlauskienė

II vieta - Danguolė Norkūnaitė, 9 kl., mokytoja Andromeda Ostašenkovienė

III vieta - Vilma Venskutė, 10 kl., mokytoja Andromeda Ostašenkovienė

III vieta - Viktorija Žilėnaitė, 10 kl., mokytoja Andromeda Ostašenkovienė

III vieta - Deimanta Maksimovaitė, 10 kl., mokytoja Andromeda Ostašenkovienė

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

Informatikos olimpiada

Nugalėtojai ir jų mokytojai
I vieta - Kostas Gliožeris, mokytoja Skaidrė Kriugždienė 
II vieta - Matas Jasonas, mokytoja Skaidrė Kriugždienė 
III vieta - Karolis Kačiulis, mokytoja Skaidrė Kriugždienė 


 

 

 

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

Biologijos olimpiada 

Nugalėtojai ir jų mokytojai

9 klasė

I vieta - Julius Kavaliauskas

II vieta - Indrė Janulytė

III vieta - Simona Taraškevičiūtė

Mokytojas Stanislavas Bernikas

10 klasė

I vieta - Austėja Žiūraitė

II vieta - Laurynas Rudis

III vieta - Paulius Gleščinskas

Mokytoja Virginija Aleksiūnienė

11 klasė

I vieta - Vita Tomkutė

II vieta - Agnė Sidaraitė

III vieta - Greta Gofmanaitė

Mokytoja Virginija Aleksiūnienė

12 klasė

I vieta - Ieva Rauluševičiūtė

II vieta - Ernesta Baguckaitė

Mokytoja Virginija Aleksiūnienė

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

Chemijos olimpiada

Nugalėtojai ir jų mokytojai

I vieta -Julius Kavaliauska

II vieta - Indrė Janulytė

III vieta - Simona Taraškevičiūtė

Mokytojas Vytautas Kavaliauskas

10 klasė:

I vieta - Austėja Žiūraitė

II vieta - Paulius Gleščinskas

III vieta - Laurynas Rudis

Mokytoja Laima Sabaliauskienė

11 klasė:

I vieta -Miglė Čiurinskaitė

II vieta - Vita Tomkutė

III vieta - Darius Musteika

Mokytoja Laima Sabaliauskienė

12 klasė:

I vieta - Ieva Rauluševičiūtė

II vieta - Linas Kudrevičius

Mokytojas Vytautas Kavaliauskas

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

Fizikos olimpiada 

Nugalėtojai ir jų mokytojai

9 klasė

II vieta - Rūta Račkaitytė

III vieta - Julius Kavaliauskas

Mokytoja Angelija Adomkevičienė

10 klasė

I vieta - Paulius Gleščinskas

II vieta - Gabrielė Taparauskaitė 

III vieta - Ignas Jankauskas 

Mokytoja Gražina Kairevičienė

11 klasė

I vieta - Linas Krutkevičius 

II vieta - Kęstas Vaitkevičius 

III vieta - Andrius Petkevičius 

Mokytoja Angelija Adomkevičienė

12 klasė

I vieta - Ieva Rauluševičiūtė 

II vieta - Eligijus Lipskis 

III vieta - Kostas Gliožeris ir Ernestas Trišinas 

Mokytoja Gražina Kairevičienė

 

  

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

Matematikos olimpiada

Nugalėtojai ir jų mokytojai

9 klasė

I vieta - Karolis Barauskas

II vieta - Simona Taraškevičiūtė

III vieta - Gabrielė Tamošiūnaitė

Mokytoja Danutė Čiurinskienė

10 klasė

II vieta -Ignas Jankauskas ir Gabrielė Taparauskaitė

III vieta -Austėja - Emilija Žiūraitė

Mokytojas Vytautas Silvanavičius

11 klasė

I vieta- Vita Tomkutė, mokytoja Roma Greičiutė

II vieta - Miglė Čiurinskaitė, mokytoja Roma Greičiutė

12 klasė

I vieta - Rusnė Balnytė, mokytoja Roma Greičiutė

II vieta - Ernestas Trišinas, mokytoja Janina Bagdonienė

III vieta - Ieva Rauluševičiūtė ir Matas Jasonas,

mokytojos Adelė Celiešiūtė ir Janina Bagdonienė

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2011-2012 m.m.

Rajoninis etapas

Istorijos olimpiada 

Nugalėtojai ir jų mokytojai

III vieta - Deimantė Milerytė, mokytojas Rimvydas Dekas

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 444 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1091
Straipsniai
1049
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
10325853
http://1rxpills.com/