Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Naujienos

Maloni dovana

Gimnazijos biblioteka sulaukė netikėtos dovanos. Vieną dieną suskambo bibliotekos telefonas, o balsas kitame laido gale sako: „Ateikit į redakciją paimti knygų, atrinkau jums“. Tai buvo visiems kaišiadoriečiams labai gerai pažįstamas žmogus – ilgametis “Kaišiadorių aidų“ redaktorius, rašytojas, publicistas, tautotyrininkas Jonas Laurinavičius. Autorius stebina kūrybiniu produktyvumu ir įvairiapusiškumu – tai publicistika, straipsnių rinkiniai, kraštotyra, prisiminimai, eilėraščiai, aforizmai, padavimai, epigramos. Kiek šviesių sąmonės blyksnių, praeities ir dabarties paliudijimų, įsijautimo į kitų gyvenimus visoje jo kūryboje!

Redaktorius mums padovanojo net 55 knygas. Ypač džiaugiamės buvusio lietuvių kalbos mokytojo Rapolo Šaltenio knyga „Kai dirbta Kaišiadoryse“, kurioje atsispindi prieškario gimnazijos gyvenimo momentai. Labai malonu buvo gauti dovanų brošiūrėlę apie jo žmoną Aldoną Laurinavičienę, kuri daug metų dirbo mūsų mokyklos bibliotekoje. Beveik kiekvienoje J.Laurinavičiaus dovanotoje knygoje randame paminėtą kokį nors faktą, aprašytą įvykį, susitikimą su žmonėmis, vienaip ar kitaip susijusiais su mūsų gimnazijos istorijos įvairiais tarpsniais. Ir tai suprantama, nes gimnazijos istorija – tai Kaišiadorių istorija.

Nuoširdžiai dėkojame gerbiamam Jonui Laurinavičiui už neįkainojamą dovaną gimnazijai. Ačiū Jums, Redaktoriau!

Kviečiame visus susipažinti su dovana.

Bibliotekininkės                  

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 248 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1242
Straipsniai
1147
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11450184
http://1rxpills.com/